Zanurz się w świecie siły i magi, Avillanie, krainie, gdzie wszystko jest możliwe.


  Rozwinięcie rasy demonicznej

  Share
  Czarko
  Czarko
  Wielka Trójca

  Liczba postów : 43
  Join date : 23/12/2015

  Rozwinięcie rasy demonicznej

  Pisanie by Czarko on Sob Gru 26, 2015 7:26 pm

  Sukkub - zwany czasem sukkubusem lub succubusem, żeński demon rozkoszy i nieczystości seksualnej. Ma postać pięknej niewiasty i potrafi posłużyć się bardzo potężną magią. Zarówno bojową, jak i taką, dzięki której zamąci każdemu mężczyźnie w głowie.


  Ogar - najlepszy przyjaciel demona, pies z piekła rodem. Potrafi mocno wgryźć, jest cichy i zabójczy, jest perfekcyjnym zabójcą.


  Diabeł - silniejsza wersja demona, do którego rąk przyrosły szpon-ostrza czyli idealna broń do walki wręcz logiką każdego demona. Nie może posługiwać się bronią ale jego struktura ciała pozwala mu mimo to być dobrym wojownikiem, wpływają na to wcześniej wspomniane szpon-ostrza oraz utwardzona, zrogowaciała skóra.


  Czart - typowy demon, którego szkielet zrósł się ze szkieletem pokonanego przezeń gryfa. Stąd puste obramowania po skrzydłach i kształt czaszki. Są świetnymi wojownikami, zawsze dzierżąc swoje ostrze zagłady, którym mogą za równo zadawać ogromne obrażenia fizyczne jak i rzucać czary magii destrukcji.


  Deadry - demony latające, cechujące się dużym zużyciem magii krwi i mroku. Bardzo wytrzymałe, posługują się magią.


  Władcy chaosu - czy to demon, czy to wampir nie wie nikt. Posiadają wampirze skrzydła i kły, mają humanoidalny kształt ciała ale ich skóra i pazury wskazują na demoniczne pochodzenie. Są więc dobre w magii, w boju i w używaniu broni dwuręcznych oraz jednoręcznych.


  Felguardzi - piekielni strażnicy, mają tendencje i preferencje do używania wielkich dwuręcznych ostrzy i zabijania niewinnych. Są nieco wyżsi od demonów i mają piekielne zbroje.


  Satyry - czyli to co powstanie z połączenia elfa z demonem. Powstaje podczas corocznego jednodniowego otwarcia bram Hellaru, kiedy to demony są wszędzie, niszczą i gwałcą. Kiedy już elfa bądź sukkubus zajdzie w ciążę to od razu wiadomo, że powstanie satyr. Nienawidzony przez obie rasy, elfy uważają go za plugawego a demony za niepełnej krwi. Żyją na uboczu, sami dla siebie, czasem łącząc się w większe grupy złożone jedynie z ich przedstawicieli.

   Obecny czas to Pią Mar 22, 2019 5:33 pm